Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

Drogi(a) bracie, siostro,

Z radością Informujemy Cię o nowościach, które zaszły w finansowaniu evangeli.net i o tym, że dzięki Waszym darowiznom możemy kontynuować głoszenie Ewangelii w całym świecie przez Internet.

Budżet na 2021 (32.732 €), jest pokryty obecnie w 37%; zawiera się w nim utrzymanie strony web, wysyłka do subskrybentów i rozwój różnych projektów, nad którymi pracujemy: nowy projekt “Rozmyślań nad Ewangelią na dziś” oparty na cytatach ze Świętych Kościoła i z Katechizmu, nowa strona poświęcona wyłącznie “Ewangelii na dziś dla rodziny”, nowe komentarze i inne treści, rozszerzenie zespołu promocji, itd. Informację o tej części evangeli.net, naszych wydatkach i jak się one przedstawiają znajdziesz tutaj.

Dzisiaj prosimy o Twoją pomoc, aby pokryć brakujący budżet z nadzieją na osiągnięcie 100 % przed końcem roku. Celem naszym jest kontynuowanie bycia stroną bez reklam, gwarantując jednocześnie, że evangeli.net pozostanie zawsze usługą bezpłatną.

Przypominamy Ci, że nasza strona o dotacjach zawiera numer konta bankowego do przelewów przez Paypal, jednorazowych lub cyklicznych.

Aby złożyć teraz darowiznę,

wejdź na stronę dotacji evangeli.net tutaj.

 

Na koniec i przede wszystkim prosimy Cię o modlitwę za nas i za pracę evangeli.net.

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie,

Zespół evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking