Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

 

 

Drodzy przyjaciele,

 

Od dzisiaj będziemy publikować dla wszystkich użytkowników evangeli.net Zamyślenia nad Ewangelią na dziś. Codziennie, zaraz po komentarzu do Ewangelii znajdziecie akapit zawierający trzy krótkie cytaty: pierwszy będzie autorstwa któregoś z Ojców Kościoła; następny to cytat jednego z ostatnich Papieży i kolejny będzie fragmentem z Katechizmu Kościoła Katolickiego”.

 

Pracujemy od 5 lat, aby osiągnąć to wspaniałe i przebogate świadectwo najlepszej Tradycji Kościoła, którą mamy zamiar wzbogacać refleksję, do jakiej pobudzają nas komentarze naszych «nowoczesnych» redaktorów. Pragniemy w ten sposób wypełniać słowa Naszego Pana Jezusa Chrystusa: „Dlatego każdy uczony w Piśmie, który stał się uczniem królestwa niebieskiego, podobny jest do ojca rodziny, który ze swego skarbca wydobywa rzeczy nowe i stare” (Mt 13,52).

 

Kieruję szczególnie podziękowania do wielkiego zespołu wolontariuszy evangeli.net, których oddanie dla pracy redaktorów i tłumaczy — co daje w sumie tysiące godzin pracy — urzeczywistniło to literackie i duchowe marzenie.

 

Z serca błogosławię.

 

P. Antoni Carol Hostench

Coordinador General

evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking