Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

 

Drogi(a) bracie, siostro,

Na zakończenie roku chcemy podsumować, jakie cele udało nam się osiągnąć dzięki Waszej pomocy oraz wsparciu naszych współpracowników i przedstawiamy bilans finansowy:

- W 2023 opracowaliśmy nowe komentarze do Ewangelii dnia i rozszerzyliśmy cykl poświęcony świętym. Na family.evangeli.net udostępniliśmy materiały edukacyjne, takie jak Katecheza Pierwszej Komunii, oraz aktywności dla całej rodziny, puzzle dnia i Quiz Wiedzy.

W kwestiach ekonomicznych, dzięki Waszym darowiznom pokryliśmy dotychczas 78% rocznego budżetu wynoszącego 33.504 €. Informacje dotyczące finansowania evangeli.net, naszych kosztów i jak zarządzamy budżetem możesz sprawdzić tutaj.

W tych dniach prosimy o wsparcie, aby pokryć budżet na rok 2023 i utrzymać evangeli.net bezpłatnie i wolne od reklam. Wasz dar na koniec roku pomoże nam kontynuować dotarcie do tysięcy osób każdego dnia z orędziem zbawczym o miłości i miłosierdziu Bożym.

Aby złożyć teraz darowiznę,

wejdź na stronę dotacji evangeli.net tutaj

Na koniec i przede wszystkim prosimy Cię o modlitwę za nas i za pracę  evangeli.net.

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie,

Zespół evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking