Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

 

Drodzy przyjaciele,

Już teraz możecie cieszyć się nową aktywnością, nad którą pracowaliśmy w ostatnich latach!

Przedstawiamy Quiz Wiedzy, konkurs pytań oparty na Katechezie Pierwszej Komunii ("Jezus jest Panem").

Gra jest przede wszystkim przeznaczona dla chłopców i dziewczynek przygotowujących się do Pierwszej Komunii. To idealne narzędzie uzupełniające lekcje katechezy, które można grać indywidualnie lub w rodzinie. Jest również otwarte dla osób w każdym wieku, które chcą sprawdzić swoją wiedzę na temat życia Jezusa i Jego nauk.

44 konkursy, po jednym na każdy temat z Katechezy Pierwszej Komunii. Każdy konkurs zawiera od 10 do 15 pytań wielokrotnego wyboru, gdzie tylko jedna z możliwych odpowiedzi jest poprawna (łącznie jest ponad 450 pytań).

Każda odpowiedź zawiera krótkie wyjaśnienie katechetyczne, co czyni doświadczenie bardziej edukacyjnym. Na koniec gry otrzymuje się wynik na podstawie poprawnych odpowiedzi.

Mamy szczere nadzieje, że ta nowa aktywność przypadnie Wam do gustu i stanie się cennym narzędziem do nauki i refleksji dla wszystkich.

Pracujemy nad nowymi aktywnościami i grami, nowymi puzzlami, znalezieniem 5 różnic... Będziemy Was informować o nowościach.

Aktywności i gry, które tworzymy dla "Katechezy w rodzinie" na family.evangeli.net, nie byłyby możliwe bez Waszych darowizn i modlitw.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Serdecznie pozdrawiam,

Ks. Antoni Carol Hostench

Koordynator Generalny

evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking