Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

 

Drodzy Bracia i Siostry,

Przesyłamy garść nowości na temat finansowania evangeli.net i projektów, nad którymi aktualnie pracujemy z radością, że dzięki Waszym datkom i modlitwom możemy nadal głosić Ewangelię na całym świecie w Internecie.

Obecnie przygotowujemy nową grę dla family.evangeli.net, mającą na celu prowadzić katechezę w rodzinie; jest to quiz z ponad 400 pytaniami podzielonymi na 44 tematy, oparty na katechezie, którą opublikowaliśmy już w czerwcu.

Budżet na 2023 (33.504 €), jest pokryty obecnie w 53 %; zawiera się w nim utrzymanie strony web, wysyłka do subskrybentów, rozwój różnych projektówi promocję strony internetowej. Informację o tej części evangeli.net, naszych wydatkach i jak się one przedstawiają znajdziesz tutaj.

Dzisiaj prosimy o Twoją pomoc, aby pokryć brakujący budżet z nadzieją na osiągnięcie 100 % przed końcem roku. Celem naszym jest kontynuowanie bycia stroną bez reklam, gwarantując jednocześnie, że evangeli.net pozostanie zawsze usługą bezpłatną.

Przypominamy Ci, że strona darowizn zawiera numer naszego konta bankowego do dokonywania przelewów oraz opcję przekazywania różnych kwot przez PayPal, jednorazowo lub okresowo.

Aby złożyć teraz darowiznę,

wejdź na stronę dotacji evangeli.net tutaj.

 

Na koniec i przede wszystkim prosimy Cię o modlitwę za nas i za pracę evangeli.net.

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie,

Zespół evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking