Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

evangeli.net

 

Droga/i siostro, bracie:

Wprowadziliśmy zmiany na stronie evangeli.net, którymi chcemy się z Wami podzielić. Chodzi o to, abyście z poziomu strony startowej mieli łatwy dostęp do Ewangelii i komentarzy na kolejne dni. Wystarczy kliknąć na datę i wraz z opcją "Zobacz inne dni" będzie można czytać przyszłe komentarze z wyprzedzeniem do dwóch tygodni. Będzie można też obejrzeć dawniejsze teksty w "Historii komentarzy" z głównego menu.

Od teraz będzie można czytać także newsletter'y, które wysyłamy do naszych subskrybentów. W chwili opublikowania nowego biuletynu wyróżnimy go na stronie startowej evangeli.net oznaczeniem “Najnowszy newsletter”. Oznaczenie to zniknie po kilku dniach i biuletyn przejdzie do działu ARCHIWUM NEWSLETTERÓW w menu głównym. Nowy dział będzie zbiorem publikowanych biuletynów ułożonych chronologicznie. 

Wreszcie zmieniliśmy porządek, według którego pojawia się tytuł komentarza i nazwisko autora. Wydaje się nam, że teraz informacja jest bardziej czytelna, szczególnie w dniach, w których pojawia się więcej niż jeden komentarz.

Bardzo dziękujemy za uwagę i przypominamy, że możesz wysyłać do nas swoje uwagi przez opcję Kontakt.

Zespół evangeli.net

***

evangeli.net: Rozważanie Ewangelii na dziś (Ewangelia na dziś + homilia)

 

 

+ + + + +

Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!

Nowa witryna evangeli.net jest już dostępna. Mamy nadzieję, że dystrybucja treści i nowe funkcje ułatwią czytanie i rozważanie Ewangelii oraz komentarza.