Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

evangeli.net

 

Drodzy Przyjaciele:

Pragniemy dzisiaj przekazać Wam dobre wieści o evangeli.net. Jeśli chodzi o przeszłość-teraźniejszość, nasz serwis wzbogacił się o treści nowych komentarzy i rozszerzyliśmy cykl świąt. Jesteśmy także bardziej popularni w Brazylii i Stanach Zjednoczonych, gdzie przekroczyliśmy 100.000 odwiedzin miesięcznie. W Hiszpanii mamy nadal ponad 80.000 wizyt. Łącznie we wszystkich krajach świata odwiedza nas ponad 600.000 osób (zobacz tutaj). Cieszymy się szczególnie wzrostem do ponad 13.000 odwiedzin miesięcznie w Polsce.

Przechodząc do teraźniejszości-przyszłości, pracujemy już pełną parą nad nowym serwisem “Ewangelia na dziś dla rodziny”, w którym proponujemy Ewangelię dnia wraz z ilustracją i krótkim komentarzem skierowanym głównie do rodzin. Pragniemy w ten sposób ułatwić katachezę w rodzinie, gdzie dzieci będą mogły "czytać” Ewangelię w towarzystwie swoich rodziców. Pan Bóg pragnie, aby ta katecheza była powodem spotkaniem i łączyła rodzinę wokół Ewangelii na kilka minut w ciągu dnia. Przykłady ilustracji możecie zobaczyć (tutaj).

Dziękujemy za Waszą modlitwę o dobre owoce tych prac.

Zespół evangeli.net.

 

***

evangeli.net: Rozważanie Ewangelii na dziś (Ewangelia na dziś + homilia)

 

 

+ + + + +

Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!

pixel tracking
Nowa witryna evangeli.net jest już dostępna. Mamy nadzieję, że dystrybucja treści i nowe funkcje ułatwią czytanie i rozważanie Ewangelii oraz komentarza.