Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

Droga/i siostro/bracie,

“Ewangelia na dziś dla rodziny” kończy rok swojego istnienia. Teraz szykujemy się do dużego skoku w jej upowszechnianiu. Wydania w 7 językach pragniemy poszerzyć o nowy horyzont: chiński.

Jak dobrze wiesz “Ewangelia na dziś dla rodziny” więcej mówi obrazami niż słowami. Obrazy są uniwersalnym językiem, lecz słowa, choć jest ich niewiele, wymagają tłumaczenia.

Zawsze mamy wielką nadzieję na bezpośrednią wspołpracę w tym projekcie kogoś z naszych użytkowników. Konkretnie szukamy teraz 2 lub 3 osób, które zajmą się tłumaczeniami.

Wymagania są następujące: praktykujący katolik, doskonała znajomość języka chińskiego; bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego lub angielskiego i przede wszystkim, doświadczenie w tłumaczeniu. Odpowiedzi zainteresowanych prosimy kierować na adres: secretaria@evangeli.net.

 

Jeśli jeszcze nie znasz “Ewangelii na dziś dla rodziny”,

zobacz tutaj

 

Dziękujemy za modlitwę w intencji tego nowego zamierzenia.

Z pozdrowieniami,

 

Zespół evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking
Nowa witryna evangeli.net jest już dostępna. Mamy nadzieję, że dystrybucja treści i nowe funkcje ułatwią czytanie i rozważanie Ewangelii oraz komentarza.