Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

 

Drogi(a) bracie, siostro,

 

W roku, który już się kończy, podsumowujemy osiągnięte dzięki Waszym darowiznom i pomocy współpracowników cele, rozpoczynamy projekty, które będziemy kontynuować w następnym roku i robimy bilans ekonomiczny:

 

 · W roku 2018 Dział Redakcji napisał 539 nowych komentarzy i opublikował 53 rysunki. Rozpoczęliśmy codzienne wydawanie Pierwszego Czytania i Psalmu, a Dział technologiczny uruchomił nową platformę do codziennej wysyłki do subskrybentów.

 

 · W roku 2019, oprócz wydawania nowych komentarzy i rysunków, uruchomimy “Tematy evangeli.net”, nową przestrzeń poświęconą różnym zagadnieniom teologicznym (opracowanie Działu Redakcji). W kwietniu rozpoczniemy niemieckie wydanie “Rozważania Ewangelii na dziś”, a pod koniec roku opublikujemy chińskie wydanie “Ewangelii na dziś dla rodziny”. Mamy także w planach realizację innych projektów, między innymi, zwiększenie naszej obecności w portalach społecznościowych i powiększenie zespołu współpracowników, o których będziemy informować na bieżąco.

 

 · W kwestiach ekonomicznych, dzięki Waszym darowiznom pokryliśmy 89% z 38.820 € budżetu na rok 2018. Informacje dotyczące finansowania evangeli.net, naszych kosztów i jak zarządzamy budżetem możesz sprawdzić tutaj.

 

 W najbliższych dniach prosimy Cię o wsparcie, abyśmy mogli wypełnić budżet do końca 2018, co pozwala nam utrzymać evangeli.net wolną od reklam. Serwis ten ma być zawsze darmowy, bo realizujemy ewangelizacyjną misję.

 

 Przypominamy, że strona o darowiznach zawiera nasz numer konta bankowego do przelewów oraz możliwość przekazywania różnych kwot przez Paypal, jednorazowo lub cyklicznie.

 

 

Aby złożyć teraz darowiznę,

wejdź na stronę dotacji evangeli.net tutaj.

 

 

Na koniec i przede wszystkim prosimy Cię o modlitwę za nas i za pracę  evangeli.net.

 

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie,

 

Zespół evangeli.net

 

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking
Nowa witryna evangeli.net jest już dostępna. Mamy nadzieję, że dystrybucja treści i nowe funkcje ułatwią czytanie i rozważanie Ewangelii oraz komentarza.