Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

Drogi(a) bracie, siostro,

Pragniemy poinformować Cię o projektach, które rozpoczęliśmy już w 2019 roku dzięki Waszym darowiznom i pomocy naszych współpracowników, aktualizujemy dane o naszym zasięgu i przekazujemy sprawozdanie finansowe:

· W pierwszych miesiącach zainaugurowaliśmy dwa z zapowiedzianych pod koniec 2018 projektów: Niemieckie wydanie “Rozważania Ewangelii na dziś” oraz serwis “Temat·evangeli·net”. Podjęliśmy także starania o rozszerzenie komentarzy do świętych patronów i wydanie nowych ilustracji do “Ewangelii na dziś dla rodziny”. Wciąż pracujemy nad nowymi tekstami, łącznie z chińskim wydaniem, które planujemy pod koniec roku.

· Cieszymy się z ciągłego wzrostu, teraz 11% więcej niż w zeszłym roku. W marcu przekroczyliśmy 800.000 wejść na stronę tylko w jednym miesiącu (w czasie ostatnich 12 miesięcy otrzymaliśmy w sumie ponad 9 milionów wejść). Dziękujemy Bogu za to, że możemy nieść Ewangelię każdego dnia do coraz większej ilości osób.

· Dzięki Waszym donacjom pokryliśmy już 32% przewidzianego na ten rok budżetu, który wynosi 33.864 € i jest o 14% niższy niż w 2018 (39.290 €). Informacje o finansowaniu evangeli.net, naszych wydatkach i jak nimi zarządzamy możesz sprawdzić tutaj.

 

W tych dniach prosimy Cię o pomoc w pokryciu budżetu na 2019, aby utrzymać evangeli.net aktywną i wolną od reklam. Serwis ten zawsze będzie darmowy i dzięki temu możemy kontynuować naszą ewangelizacyjną misję.

Przypominamy, że strona o darowiznach zawiera nasz numer konta bankowego do przelewów oraz możliwość przekazywania różnych kwot przez Paypal, jednorazowo lub cyklicznie.

 

 

Aby złożyć teraz darowiznę,

wejdź na stronę dotacji evangeli.net tutaj.

 

 

Na koniec i przede wszystkim prosimy Cię o modlitwę za nas i za pracę evangeli.net.

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie,

Zespół evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking
Świętego Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku 2021 z Panem Bogiem

Zespół evangeli.net