Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

Drogi(a) bracie, siostro,

Na zakończenie roku chcemy podsumować, jakie cele udało nam się osiągnąć dzięki Waszym darowiznom i współpracy, które pozwoliły nam rozpocząć projekty na przyszły rok. Dokonujemy także bilansu finansowego:

W 2019 r. dział redakcji wydał ponad 600 nowych komentarzy, dodał do kalendarza teksty o 15 świętych i opublikował 46 obrazków. Rozpoczęliśmy wydanie w języku niemieckim i chińskim, a także serię “Temat evangeli·net”.

W 2020 r., poza publikacją nowych komentarzy i uzupełnieniem cyklu  o świętych, rozpoczniemy także serwis “Myśli do Ewangelii dnia”, który będzie każdego dnia podawał trzy krótkie cytaty z tekstów świętych, papieży lub z katechizmu, jako uzupełnienie do komentarzaPlanujemy także aktualizację strony web, aby była lepiej dostosowana do telefonów i tabletów. Zamierzamy także wciąż powiększać zespół współpracowników i poprawić się w zakresie promocji evangeli.net. O wszystkich naszych projektach będziemy Was na bieżąco informować.

W kwestiach ekonomicznych, dzięki Waszym darowiznom pokryliśmy 82% z 34.711 € budżetu na rok 2019. Informacje dotyczące finansowania evangeli.net, naszych kosztów i jak zarządzamy budżetem możesz sprawdzić tutaj .

W najbliższych dniach prosimy Cię o wsparcie, abyśmy mogli wypełnić budżet do końca 2019, co pozwala nam utrzymać evangeli.net wolną od reklam. Serwis ten ma być zawsze darmowy, bo realizujemy ewangelizacyjną misję.

Przypominamy, że strona o darowiznach zawiera nasz numer konta bankowego do przelewów oraz możliwość przekazywania różnych kwot przez Paypal, jednorazowo lub cyklicznie.

Aby złożyć teraz darowiznę,

wejdź na stronę dotacji evangeli.net tutaj

Na koniec i przede wszystkim prosimy Cię o modlitwę za nas i za pracę  evangeli.net.

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie,

Zespół evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking