Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

Drogi(a) bracie/siostro:

Oto dobre wiadomości na ten Wielki Tydzień! Mamy już dostępny online nowy serwis TEMAT·evangeli.net (widoczny w menu naszej strony): pojawiają się tam wszystkie komentarze, które publikujemy od kilku miesięcy na temat “Pana Jezusa w Tajemnicach Różańcowych”.

Co to jest TEMAT·evangeli.net?

• Odcinki (rozdziały z krótkimi komentarzami) na tematy dotyczące naszej wiary. Rozpoczęliśmy już wspomnianym tematem (“Pan Jezus w Tajemnicach Różańcowych”), a w przyszłości będziemy dodawać tematyczne odcinki (przygotowujemy na przykład serię pt “Krótka Historia Kościoła”).

• Każdy nowy rozdział poprzedzamy wysyłką newslettera (mailem, ale także będzie widoczny w górnej części naszej strony).

• Komentarze te (w rozdziałach) rozpoczyna cytat z Pisma Świętego (przeważnie z Ewangelii), zaopatrzony krótkim wyjaśnieniem. Naszym zadaniem zawsze jest komentarz do Ewangelii.

• Do wyjaśnień dołączone są linki, które jako opcjonalne rozwinięcie przeplatają się z naszymi klasycznymi komentarzami do “Rozważań Ewangelii na dziś” lub do “Master·evangeli·net”.

• Staraliśmy się, aby każdy link ukazywał się wraz z opisem, który zapowiada jego zawartość.

Wkrótce ogłosimy ukazanie się nowego rozdziału na temat Piątej Tajemnicy Bolesnej: “Śmierć Chrystusa na krzyżu”.

Życzymy Ci, aby już od pierwszego odcinka TEMAT·evangeli.net był użyteczną pomocą w tym Wielkim Tygodniu. Pozdrawiamy Zespół evangeli.net.

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking
Nowa witryna evangeli.net jest już dostępna. Mamy nadzieję, że dystrybucja treści i nowe funkcje ułatwią czytanie i rozważanie Ewangelii oraz komentarza.