Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

Drogi/a bracie/siostro:

 

Szczęśliwych Świąt Zmartwychwstania Pana! W tym radosnym momencie wszyscy składamy sobie życzenia z powodu wydarzenia najważniejszego dla naszej wiary: Nasz Pan Jezus Chrystus zmartwychwstał!

                 

W tym kontekście radości i nadziei ogłaszamy start niemieckiej wersji „Rozważania Ewangelii na dziś”, “Betrachtung des heutigen Evangeliums”. Marzenie, którego spełnienie przygotowywaliśmy od kilku lat, ziściło się dzięki wysiłkom wielu współpracowników, którzy pomogli nam przetłumaczyć homilie evangeli.net. Pragniemy poświęcić tę pracę Papieżowi Emerytowi Benedyktowi XVI, którego nauki i słowa były źródłem inspiracji dla wielu komentarzy publikowanych w evangeli.net.

 

Prosimy o Twoją modlitwę, aby nasza misja szerzenia Ewangelii mogła się wciąż się rozwijać. Z pomocą Ducha Świętego będziemy kontynuować naszą pracę i proponować nowe formy i sposoby dotarcia z przesłaniem Jezusa Chrystusa do jak największej ilości osób.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

 

Antoni Carol, prezbiter.

Główny koordynator evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking
Nowa witryna evangeli.net jest już dostępna. Mamy nadzieję, że dystrybucja treści i nowe funkcje ułatwią czytanie i rozważanie Ewangelii oraz komentarza.