Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

 

Drodzy Bracia i Siostry,

Przesyłamy garść nowości na temat finansowania evangeli.net i projektów, nad którymi aktualnie pracujemy z radością, że dzięki Waszym datkom i modlitwom możemy nadal głosić Ewangelię na całym świecie w Internecie.

W pierwszych sześciu miesiącach 2024 roku opublikowaliśmy nowe komentarze do Ewangelii. Na family.evangeli.net dodaliśmy nowe rysunki i puzzle oraz opublikowaliśmy nowe Quiz Wiedzy poświęcone okresom liturgicznym. Poinformujemy Was wkrótce o nowych treściach, które będziemy dodawać.

Budżet na 2024 (38.040 €), jest pokryty obecnie w 26 %; zawiera się w nim utrzymanie strony web, wysyłka do subskrybentów, rozwój różnych projektówi promocję strony internetowej. Informację o tej części evangeli.net, naszych wydatkach i jak się one przedstawiają znajdziesz tutaj.

Prosimy o pomoc w pokryciu pozostałej części budżetu, mając nadzieję na osiągnięcie 100% przed końcem roku. Naszym celem jest pozostać stroną internetową bez reklam, gwarantując jednocześnie, że evangeli.net pozostanie zawsze usługą bezpłatną.

Przypominamy Ci, że strona darowizn zawiera numer naszego konta bankowego do dokonywania przelewów oraz opcję przekazywania różnych kwot przez PayPal, jednorazowo lub okresowo.

Aby złożyć teraz darowiznę,

wejdź na stronę dotacji evangeli.net tutaj.

 

Na koniec i przede wszystkim prosimy Cię o modlitwę za nas i za pracę evangeli.net.

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie,

Zespół evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking