Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

Drogi(a) bracie, siostro,

Z radością informujemy, że dzięki Waszym datkom udało nam się wypełnić budżet 2017 w całości, łącznie z kosztami utrzymania strony web, wysyłką do subskrybentów i uruchomieniem serwisu “Ewangelia na dziś dla rodziny”. Na rok 2018 zredukowaliśmy budżet o 9%. Informację o tej części evangeli.net, naszych wydatkach i jak się one przedstawiają znajdziesz tutaj.

W tych dniach pokornie prosimy o Twoją pomoc w zgromadzeniu budżetu na przyszły rok 2018, tak aby można było utrzymać evangeli.net wolną od reklam, gwarantując przy tym darmowość serwisu.

Przypominamy Ci, że nasza strona o dotacjach zawiera numer konta bankowego do przelewów przez Paypal, jednorazowych lub cyklicznych.

Aby złożyć teraz darowiznę,

wejdź na stronę dotacji evangeli.net tutaj.

 

Jednakowo ważne są dla nas darowizny i modlitwy. Dlatego jeśli nie możesz wspomóc nas finansowo prosimy, módl się z nas.

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie,

 

Zespół evangeli.net

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking
Nowa witryna evangeli.net jest już dostępna. Mamy nadzieję, że dystrybucja treści i nowe funkcje ułatwią czytanie i rozważanie Ewangelii oraz komentarza.