Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zalecamy zaakceptowanie jego użycia, aby w pełni korzystać z nawigacji

  evangeli.net  

Drogi(a) bracie, siostro,

W imieniu evangeli.net pragnę z całego serca podziękować za wszystkie darowizny, które otrzymujemy na rzecz utrzymania serwisu. Jest to Wasz udział w opłacaniu wysyłki do subskrybentów, zapewnieniu istnienia strony i w tworzeniu nowych usług dla głoszenia Ewangelii. 

Oby datki, które do nas docierają, choćby nawet najmniejsze, pomagały zapewnić samofinansowanie się tego serwisu na długie lata!

W celu lepszego udostępnienia Ci informacji o tym, na co wydajemy otrzymane pieniądze, na stronie umieściliśmy specjalne miejsce, gdzie znajdziesz dane i wyjaśnienia kwestii finansowania evangeli.net, jaki jest nasz miesięczny budżet i jak jest rozdzielany. Informacje te możesz sprawdzić tutaj.

Na zakończenie pragnę się podzielić jedną z tych wiadomości, która jest radosna dla nas wszystkich: evangeli.net otrzymuje już ponad 700.000 wizyt miesięcznie, a dzięki Waszemu wsparciu i modlitwom, ciągle rośniemy. Niesienie Słowa Bożego tak wielu ludziom jest marzeniem, które staje się rzeczywistością. Zapraszamy Cię, abyś także w nim uczestniczył!

Z serca błogosławię

Antoni Carol Hostench, pbro.

Główny Koordynator evangeli.net

Jeśli pragniesz złożyć datek wejdź na stronę dotacji evangeli.net tutaj.

 

Pozostajemy równie wdzięczni za darowiznę jak i za modlitwę, więc jeśli nie możesz przekazać datku na ten cel, prosimy módl się za nami.

evangeli.net
"Rozważanie Ewangelii na dziś" (Ewangelia + medytacja)
"Master·evangeli.net" (Ewangelia + teologia)
"Ewangelia na dziś dla rodziny" (Ewangelia + rysunek + katecheza)
Jeżeli chcesz dodać SUBSKRYPCJĘ DLA PRZYJACIELA, kliknij tutaj i postępuj zgodnie z poleceniami: to bardzo proste!
pixel tracking
Nowa witryna evangeli.net jest już dostępna. Mamy nadzieję, że dystrybucja treści i nowe funkcje ułatwią czytanie i rozważanie Ewangelii oraz komentarza.